Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej po raz kolejny w finale konkursu StRuNa

Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej jako jedyne koło z Politechniki Warszawskiej zakwalifikowało się po raz kolejny do ścisłego finału konkursu StRuNa.

Działania Koła Naukowego Inżynierii Chemicznej i Procesowej zostały docenione przez Studencki Ruch Naukowy już po raz trzeci. W roku 2015 Koło otrzymało pierwszą nagrodę w kategorii Konferencja Roku oraz wyróżnienie w kategorii Koło Naukowe Roku. Natomiast w roku 2014, Koło zostało wyróżnione w kategorii Konferencja Roku.

Konkurs organizowany jest przez Studencki Ruch Naukowy (StRuNa) pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Podsumowuje on aktywność naukową kół i innych organizacji studenckich. Nagrody przyznawane są w pięciu kategoriach: Projekt Roku, Koło Naukowe Roku, Opiekun Roku, Wyprawa Roku oraz Konferencja Roku.

Więcej informacji: StRuNa

Podobne materiały:

Statuetka StRuNy dla Koła Naukowego Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW
Koła naukowe PW wyróżnione w konkursie StRuNa

Zdjęcie: BIP

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

Witold Gombrowicz