Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Miss i Mister PW wybrani

Miss i Mister PW wybrani

Politechnika Warszawska już po raz ósmy wybrała Miss i Mistera spośród studentów. Zwycięzców poznaliśmy 16 listopada podczas Gali Finałowej, która odbyła się w Dużej Auli w Gmachu Głównym uczelni.

O tytuł najpiękniejszych rywalizowało 19 kandydatek i 19 kandydatów wyłonionych z eliminacji wydziałowych, które odbywały się podczas imprez otrzęsinowych. Na Gali Finałowej Wyborów Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej studenci zaprezentowali się w strojach dziennych, wieczorowych, w stylistyce pin-up oraz w strojach ślubnych.

Oprawę muzyczną imprezy zapewniła Orkiestra Rozrywkowa Politechniki Warszawskiej „The Engineers Band”, a gościem specjalnym wieczoru była Halina Mlynkova. Widzowie usłyszeli utwory z najnowszej płyty wokalistki, zatytułowanej „Po drugiej stronie lustra”.

Tegorocznymi zwycięzcami zostali: Joanna Bujalska (Wydział Inżynierii Środowiska) oraz Piotr Ziołek (Wydział Administracji i Nauk Społecznych).

Galeria zdjęć z Finałowej Gali Wyborów Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej 2013 dostępna jest TUTAJ.

Lista Laureatów Finałowej Gali Wyborów Miss i Mistera Politechniki Warszawskiej:

Miss PW 2013: Joanna Bujalska (Wydział Inżynierii Środowiska)
Mister PW 2013: Piotr Ziołek (Wydział Administracji i Nauk Społecznych)

I Vice Miss: Aleksandra Kowalczyk (Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych)
I Vice Mister: Mateusz Adejumo (Wydział Inżynierii Lądowej)

II Vice Miss: Katarzyna Banaszczyk (Wydział Inżynierii Produkcji)
II Vice Mister: Bartłomiej Zając (Wydział Elektryczny)

Miss Publiczności: Ilona Laskowska (Wydział Inżynierii Lądowej)
Mister Publiczności: Robert Bytniewski (Wydział Geodezji i Kartografii)

Miss Internautów: Solomia Deresh (Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii)
Mister Internautów: Krzysztof Iwanowski, BMiP (Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii)

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

Witold Gombrowicz