Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Nowe władze Krajowej Reprezentacji Doktorantów wybrane

Nowe władze Krajowej Reprezentacji Doktorantów wybrane

Mgr inż. Michał Gajda z Politechniki Warszawskiej już po raz trzeci został wybrany na stanowisko przewodniczącego Krajowej Reprezentacji Doktorantów. W Komisji Rewizyjnej KRD zasiądzie mgr inż. Artur Kopczyński, Przewodniczący Rady Doktorantów PW.

Między 2 a 4 grudnia 2016 r. w Warszawie odbył się XVII Krajowy Zjazd Doktorantów i XIII Zwyczajny Zjazd Delegatów. Podczas spotkania dokonano wyboru nowych władz statutowych Krajowej Reprezentacji Doktorantów. Poza przedstawicielem Politechniki Warszawskiej - Michałem Gajdą, w Zarządzie KRD zasiadać będą: Beata Baran (Uniwersytet Jagielloński), Zuzanna Hazubska (Politechnika Wrocławska), Łukasz Hnatkowski (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie), Katarzyna Kryszczuk (Instytut Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk), Iwona Sulowska (Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie), Elżbieta Wyraz (Politechnika Krakowska), Komisja Rewizyjna Krajowej Reprezentacji Doktorantów, Natalia Chodkowska (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski), Kamil Mieszkowski (Uniwersytet Warszawski), Weronika Stodółka (Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu) oraz Magdalena Zorychta (Politechnika Śląska). Artur Kopczyński został członkiem Komisji Rewizyjnej KRD.

Krajowa Reprezentacja Doktorantów (KRD) jest ogólnopolskim przedstawicielem środowiska doktorantów. Jest też organem, który wyraża opinie i przedstawia wnioski w sprawach dotyczących ogółu studentów studiów III stopnia. Opiniuje również akty normatywne dotyczące środowiska.

Więcej informacji: KRD

Źródło i zdjęcie: Krajowa Reprezentacja Doktorantów

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

Witold Gombrowicz