Podsumowanie pierwszej edycji Programu Mentoringowego

Spotkanie podsumowujące pierwszą edycję Programu Mentoringowego Politechniki Warszawskiej odbyło się 18 czerwca 2019 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW. Projekt zainicjowało Biuro Karier PW, by wzbogacić listę oferowanych usług rozwojowych.

Przez sześć miesięcy Mentorzy, w większości absolwenci Politechniki Warszawskiej, spotykali się ze studentami PW - swoimi Mentee, aby w atmosferze otwartości wspierać ich w podejmowaniu decyzji zawodowych i realizacji celów.

Podczas spotkania podsumowującego pierwszą edycję Programu Mentoringowego zespół Biura Karier spotkał się z Mentorami i Mentee po raz ostatni, by podzielić się wrażeniami i wnioskami po kilku miesiącach współpracy. Spotkanie stało się okazją do ujęcia najważniejszych korzyści płynących z projektu oraz opracowania propozycji jego rozwoju w przyszłości.

Program Mentoringowy wsparły firmy partnerskie:

  • AVL Software and Functions;
  • Citi;
  • HB Reavis;
  • MicroStrategy;
  • TBX Sp. z o.o.

W nowym roku akademickim zaplanowana jest kolejna edycja Programu Mentoringowego. Informacje pojawią się na stronie internetowej Biura Karier i jego profilu na Facebooku.

Zdjęcia ze spotkania można zobaczyć TUTAJ>>, natomiast relację wideo podsumowującą program TUTAJ>>.

Źródło i zdjęcie: Biuro Karier PW