SKN Manager współpracuje z Honda Motors

Studenckie Koło Naukowe „Manager” zostało wybrane przez firmę Honda Motor do współpracy przy organizacji spotkań promocyjnych w środowiskach studenckich.

Koło zostało założone 6 lipca 2007 roku na Wydziale Inżynierii Produkcji, z którego 6 lat temu wydzielił się Wydział Zarządzania. Główne cele SKN „Manager” to umożliwianie swoim członkom rozwijania i pogłębiania wiedzy na temat organizacji, zarządzania i finansów, popularyzacja indywidualnych osiągnięć oraz nawiązywanie kontaktów z instytucjami naukowymi i biznesowymi.

Przez Studenckie Koło Naukowe „Manager” przewinęło się blisko 200 studentów, wśród nich m.in. Anna Sankowska, obecnie już profesor Politechniki Warszawskiej oraz Anna Krupa, wyłoniona w drodze konkursu stypendystka, a obecnie absolwentka MBA Szkoły Biznesu PW.