Sondaż #powiedzPW: Czego oczekujesz od Kampusu PW?

W najnowszym sondażu z cyklu #powiedzPW studenci, doktoranci i pracownicy naszej Uczelni mogą podzielić się swoją opinią na temat korzystania z Kampusu Centralnego PW.

Celem sondażu jest poznanie potrzeb i oczekiwań społeczności PW w zakresie korzystania z Kampusu Centralnego PW, w tym w kontekście pandemii COVID-19 oraz innych funkcji, jakie może spełniać, np. dla społeczności lokalnej. Wyniki badania pozwolą zaprojektować przestrzenie PW tak, by były funkcjonalne i wszyscy czuli się w nich dobrze.

Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmuje ok. 10 minut. Badanie będzie realizowane do 3 kwietnia 2022 r. Ankieta dostępna jest TUTAJ>>

Badanie jest kontynuacją prac prowadzonych w ramach projektu „Nowe role społeczne kampusów w czasach pandemii. Eksperymentalna przestrzeń interakcji w Politechnice Warszawskiej” (IDUB against COVID-19).

Źródło: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW