Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Sukces KN Inżynierii Chemicznej i Procesowej w konkursie StRuNa 2016

Sukces KN Inżynierii Chemicznej i Procesowej w konkursie StRuNa 2016

Organizowana przez studentów Politechniki Warszawskiej European Young Engineers Conference po raz drugi z rzędu otrzymała pierwszą nagrodę w konkursie w kategorii „Konferencja Roku”.

Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej otrzymało też dwa wyróżnienia: za projekt „Nitrogenos - Mobilna Wytwornica Ciekłego Azotu” (w kategorii Projekt Roku) i w kategorii Koło Naukowe Roku.

Wyniki konkursu StRuNa 2016 poznaliśmy podczas finału, który odbył się 27 stycznia 2017 roku w gmachu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Nagrody wręczali: wicepremier oraz minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin, członkowie jury oraz przedstawiciele organizatora konkursu (Fundacja „Fundusz Pomocy Studentom”).

Łącznie rozdano 25 nagród, które trafiły do 18 kół naukowych. Siedem z tych kół było już nagranych w poprzednich edycjach, dla jedenastu są to pierwsze nagrody w historii konkursu.

StRuNa to konkurs, który podsumowuje aktywność naukową kół i innych organizacji studenckich. Nagrody przyznawane są w pięciu kategoriach: Projekt Roku, Koło Naukowe Roku, Wyprawa Roku, Konferencja Roku i Opiekun Roku.

Źródło: BPI PW
Zdjęcie: Facebook/Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej