Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Wybory samorządowe na Kadencję 2014

Wybory samorządowe na Kadencję 2014

Wybrano przedstawicieli Wydziałowych Rad Samorządu oraz Rad Mieszkańców na Kadencję 2014.

Poniżej przedstawiamy listę studentów, którzy będą zasiadać w Wydziałowych Radach Samorządu oraz Radach Mieszkańców w najbliższej kadencji.

RS KNEiS:
1. Jacek Dulski
2. Martyna Anuszewska
3. Jakub Grossman
4. Paulina Maja Kowalczewska
5. Kamil Peda
6. Joanna Brzezińska
7. Bernard Dałkiewicz
8. Emilia Górnicka
9. Karolina Chiżyńska
10. Yanina Artsiukh
11. Oleksandra Kuraszkewicz
12. Tomasz Borys
13. Paulina Kyjoch

WRS AiNS:
1. Dominika Wajda
2. Marek Żelichowski
3. Monika Czyżewska
4. Radosław Jędrzej Kowalski
5. Maja Robakiewicz
6. Hubert Grabowski
7. Piotr Ziołek
8. Monika Standziak
9. Filip Zubowicz
10. Areta Uziałło
11. Katarzyna Ogonowska
12. Aneta Tutka
13. Joanna Rak

WRS Arch.:
1. Łukasz Mieleszkiewicz
2. Joanna Cudziło
3. Daniel Strasenburg
4. Zuzanna Sak
5. Dawid Zych
6. Bartłomiej Kolenda
7. Łukasz Pałczyński
8. Aleksander Gadomski
9. Marta Kaniuk
10. Paweł Sapiecha
11. Zuzanna Michalska
12. Maciej Rudecki
13. Mateusz Potempski

WRS BMiP:
1. Michał Kruk
2. Adam Wiśniewski
3. Agnieszka Pyrek
4. Mariusz Dulski
5. Marcin Machnik
6. Solomiia Deresh
7. Edyta Głowacka
8. Stanisław Ostrowski
9. Izabela Błażejewska
10. Marta Tradecka
11. Krzysztof Obst
12. Ilona Rutkowska
13. Bartłomiej Borowski
14. Dorota Archacka
15. Andżelika Roszczyk

WRS Chem.:
1. Michał Sobolewski
2. Diana Nowak
3. Anna Walczak
4. Michał Przyjacielski
5. Olga Biernat
6. Piotr Klimkiewicz
7. Marcelina Tymejczyk
8. Michał Wiese
9. Patryk Fornal
10. Tomasz Chabło
11. Grzegorz Goławski
12. Katarzyna Zduńczyk
13. Maciej Baczewski

WRS EiTI:
1. Barbara Kulas
2. Patryk Wawrzeniuk
3. Dorota Uszyńska
4. Margarita Chirillova
5. Szymon Pękała
6. Maciej Kubryń
7. Katarzyna Olczak
8. Łukasz Goławski
9. Joanna Stępińska
10. Piotr Lechnio
11. Natalia Biaduń
12. Zuzanna Spaltabaka
13. Maja Cudnok
14. Marlena Struk
15. Jacek Szuba

WRS Elektr.:
1. Magdalena Choda
2. Maciej Król
3. Agata Głaba
4. Magdalena Dolny
5. Adrian Donarski
6. Sebastian Bąba
7. Rafał Parzychowski
8. Dariusz Niespodziany
9. Emil Bielecki
10. Olgierd Sieński
11. Gabriela Miernowska
12. Małgorzata Kamionka
13. Malwina Wiśniewska
14. Michał Wojciechowski
15. Marcin Nowak-Liebiediew

WRS Fizyki:
1. Maciej Kwiatkowski
2. Damian Michalik
3. Małgorzata Zawojek
4. Anna Pytel
5. Adam Olesiński
6. Magdalena Faryś
7. Nadia Nagórka
8. Mateusz Dziurzyński
9. Joanna Starobrat
10. Adam Smoliński

WRS GiK:
1. Cezary Marzęda
2. Alicja Bełdycka
3. Marcin Smoliński
4. Przemysław Kapeluszny
5. Robert Bytniewski
6. Jakub Ambroziewicz
7. Marta Stachurska
8. Michał Rabiński
9. Anna Jachimowicz
10. Aleksandra Hofman
11. Michał Szymański
12. Patryk Andrzejewicz
13. Ignacy Majcher
14. Rafał Kryżman
15. Katarzyna Sierpień

WRS IChiP:
1. Sylwia Koczara
2. Janusz Kopytowski
3. Dorota Lemanowicz
4. Małgorzata Cyraska
5. Kornelia Ciok
6. Łukasz Chochel
7. Anna Spryszyńska
8. Wojciech Bień
9. Paweł Szymański
10. Hubert Stefański

WRS IL:
1. Justyna Wysocka
2. Alicja Pasek
3. Paweł Krakowiak
4. Katarzyna Dębicka
5. Piotr Sikorski
6. Michał Grała
7. Adrian Michalski
8. Sebastian Pośnik
9. Marta Oksięciuk
10. Anna Banasik
11. Julia Glinicka

WRS IM:
1. Piotr Czerwiński
2. Łukasz Wasyk
3. Dominika Kursa
4. Adrian Karwatiuk
5. Monika Krasucka
6. Marcin Kulesza
7. Artur Zawadowski
8. Monika Wieczorek
9. Remigiusz Nowacki
10. Justyna Szpyruk
11. Martyna Wiśniewska
12. Mateusz Remez
13. Łukasz Remez
14. Patryk Ciołek

WRS IP:
1. Żaneta Krześniak
2. Aneta Abramczyk
3. Milena Gryglak
4. Piotr Cieślak
5. Bartosz Sieklucki
6. Maciej Florczak
7. Anna Herda
8. Aleksy Łyżwa
9. Urszula Drzewiecka
10. Dariusz Lesicki
11. Jan Wójcik
12. Mateusz Wójcik
13. Jakub Gembiś
14. Sławomir Stawiński
15. Maria Maciorowska

WRS IŚ:
1. Agata Adamczyk
2. Patrycja Rybak
3. Andrzej Suliga
4. Monika Czechowska
5. Adrianna Dudziak
6. Julita Barcelak
7. Emil Młoduchowski
8. Paweł Skowroń
9. Marek Pomianowski
10. Rafał Lebida
11. Jacek Kostrzewa
12. Adam Sułkowski
13. Bogdan Kaczorowski

WRS Mech.:
1. Sebastian Zubowicz
2. Kamil Szeląg
3. Marta Przybylska
4. Agnieszka Paszcza
5. Martyna Zowade
6. Filip Niemaszyk
7. Anna Parafiniuk
8. Paweł Dobosz
9. Dorota Bednarczyk
10. Jakub Pełka
11. Przemysław Panas
12. Damian Materek
13. Tomasz Sobota

WRS MEiL:
1. Magda Nowicka
2. Piotr Zdyb
3. Aleksandra Topolska
4. Jakub Bachanek
5. Filip Geppert
6. Piotr Romanowski
7. Piotr Żelazko
8. Ewelina Swend
9. Katarzyna Zawadzka
10. Iga Kowalik
11. Łukasz Makolus

WRS MiNI:
1. Krzysztof Czuchra
2. Ewa Zaremba
3. Maciej Głowacki
4. Aneta Rosłan
5. Magdalena Arciszewska
6. Tomasz Urbaszek
7. Sylwester Czechowski
8. Paweł Puchalski
9. Miron Marczuk
10. Rafał Rutkowski
11. Patryk Pastewski
12. Anita Kuśmierz
13. Łukasz Smolaga
14. Krzysztof Adamiak
15. Ewa Sadownik

WRS SiMR:
1. Ewa Dolińska
2. Sonia Morawska
3. Vanessa Kmiecik
4. Marta Frejsztat
5. Jakub Orzeł
6. Konrad Pełka
7. Rafał Mienturka
8. Bartłomiej Mazan
9. Rafał Siedlecki
10. Jan Sławek
11. Mateusz Milewski
12. Filip Kołodziej
13. Cyprian Urjasz

WRS Trans.:
1. Radosław Łapiński
2. Aleksandra Maksimiuk
3. Tomasz Grzyb
4. Adrian Bożyk
5. Tomasz Żywioł
6. Monika Miętus
7. Izabela Marczak
8. Małgorzata Pędzierska
9. Jakub Gruszczyński
10. Maciej Łodyga
11. Piotr Weintrit
12. Maja Pawlik
13. Zuzanna Zysk
14. Przemysław Szymański
15. Katarzyna Olszewska

WRS Zarządzania:
1. Agnieszka Pacholczyk
2. Magdalena Pieniążkiewicz
3. Joanna Stachowiak
4. Rafał Buga
5. Justyna Rot-Mech
6. Monika Czerska
7. Emilia Ołowska
8. Agnieszka Matus
9. Mikołaj Łoś
10. Zuzanna Staniszewska
11. Klaudia Janiak
12. Bartosz Trzaska

RM Akademik:
1. Kamil Joński
2. Bartosz Sieklucki
3. Tobiasz Borowski
4. Paweł Kamiński
5. Marcin Pióro
6. Sławomir Stawiński
7. Dominik Suligowski
8. Monika Czyżewska
9. Karol Zawistowski
10. Milena Gryglak
11. Łukasz Zygmuntowicz

RM Babilon:
1. Piotr Studnicki
2. Kamil Kawa
3. Jakub Próchenko
4. Michał Maciąg
5. Piotr Rzepliński
6. Grzegorz Robakiewicz
7. Jacek Baryłka
8. Jakub Zajdel
9. Paweł Małysz
10. Daria Aleksandra Goska
11. Dawid Szymczyk

RM Bratniak-Muszelka:
1. Wojciech Rynkowski
2. Mariusz Raczyński
3. Natalia Szudejko
4. Artur Budny
5. Damian Solecki
6. Tomasz Jaciubek
7. Łukasz Dymański
8. Konrad Żukowski
9. Anna Sarnowska

RM Mikrus:
1. Jarosław Brodowski
2. Ewa Czajkowska
3. Tomasz Luśtyk
4. Michał Laszuk
5. Kumar Arnavdeep
6. Jakub Błoński

RM Pineska-Tulipan:
1. Janusz Kopytowski
2. Emilia Bucka
3. Radosław Brzeziński
4. Agnieszka Drachal
5. Karolina Jaszczyk
6. Barbara Jurkowska
7. Jakub Nowak
8. Radosław Łapiński
9. Mateusz Wiewiór
10. Karolina Zieleniewska

RM Riviera:
1. Wojciech Ferenc
2. Justyna Wolanin
3. Monika Bielska
4. Marcin Król
5. Sebastian Langa
6. Aleksandra Czarnocka
7. Konrad Fiedorowicz
8. Olga Andrzejczak

RM Sezam:
1. Wojciech Skrzeczkowski
2. Maciej Dudek
3. Paweł Kracki
4. Karol Siegieda

RM Tatrzańska:
1. Anna Sokół
2. Małgorzata Sternik
3. Michał Sternik
4. Aneta Nowak
5. Marcin Orzechowski
6. Krzysztof Przytuła

RM Ustronie:
1. Radosław Piróg
2. Jędrzej Ciborowski
3. Kacper Banasik
4. Arkadiusz Ufnal
5. Małgorzata Szydło
6. Konrad Fiołna
7. Adrian Augustowski
8. Martyna Masłowska
9. Grigory Dudnik

RM Wcześniak:
1. Robert Wasilewski
2. Michał Madej
3. Arkadiusz Szałkowski
4. Bartłomiej Filipek
5. Mariusz Oszkało
6. Edyta Głowacka

RM Żaczek:
1. Damian Kamiński
2. Karol Nowak
3. Michał Bigos
4. Justyna Tyburska
5. Maria Piątek
6. Nina Nakonieczna
7. Patrycja Krzemińska
8. Maciej Florczak
9. Paweł Żak
10. Arkadiusz Kuc
11. Mateusz Rudko
12. Rafał Warowny

CYTAT TYGODNIA

"

 

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

 

 

Witold Gombrowicz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW