14. edycja Forum Młodej Logistyki i Targi Pracy Transportu i Logistyki w Politechnice Warszawskiej

Forum Młodej Logistyki to najstarsza i największa konferencja, rozpoznawana przez czołowe firmy logistyczne. Jej czternastej edycji towarzyszyły Targi Pracy Transportu i Logistyki, które odbyły się dnia 5 marca 2015 r. w Dużej Auli Gmachu Głównego PW.

14. Forum Młodej Logistyki zorganizowane zostało przez Studenckie Koło Logistyki Stosowanej działające przy Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej. Podczas dwóch dni konferencji (5-6 marca br.) doszło do konfrontacji teorii z praktyką, a także wymiany wiedzy i doświadczeń między specjalistami i studentami.

Do tej pory Forum Młodej Logistyki dało się poznać jako spotkanie gromadzące studentów z całej Polski oraz przedstawicieli branży TSL. Podczas wydarzenia studenci rywalizują m.in. o tytuł Najlepszego Studenta Logistyki, podczas gdy ich wiedza i umiejętności zostają poddane ocenie Kapituły Ekspertów, składającej się z wybitnych postaci branży TSL.

Jednocześnie, wystąpienia kół naukowych z całej Polski, warsztaty i prezentacje firm stanowią dobrą okazję do nawiązania kontaktów oraz zaprezentowania się przed szerokim gronem specjalistów.

Wśród niespodzianek tegorocznej imprezy pojawiła się m.in. możliwość wygrania voucherów na przejazd Pendolino na wybranej trasie.

Podobny materiał:
Forum Młodej Logistyki 2014