AZS Politechnika Warszawska z nowym sponsorem

Firma 4You Airlines została sponsorem strategicznym AZS Politechniki Warszawskiej. Umowę o współpracy podpisano we wtorek 3 czerwca podczas konferencji prasowej w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

 Fakt, że spotykamy się w tym miejscu, nie pozostawia żadnych wątpliwości – to wyjątkowa chwila dla naszego ulubionego klubu – powiedział prof. Jan Szmidt, Rektor Politechniki Warszawskiej.

Siatkówka od zawsze była moją wielką pasją. Dlatego pierwsze działania promocyjne 4You Airlines są naturalnym wynikiem moich doświadczeń w branży turystycznej oraz zamiłowania do sportu. Możliwość połączenia pracy zawodowej z hobby jest dla mnie ogromną radością. Wierzę, że dzięki naszemu wsparciu, drużyna 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska rozwinie skrzydła – dodał Sylwester Strzylak, prezes 4You Airlines.

Podczas konferencji dziennikarze poznali również nazwisko pierwszego z zakontraktowanych siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej na sezon 2014/2015. Umowę z klubem przedłużył bowiem młody i utalentowany przyjmujący – Artur Szalpuk. – Bardzo zależało mi, żeby zatrzymać Artura w Warszawie. Ten zawodnik, choć ma dopiero osiemnaście lat, może stanowić o sile naszego zespołu – skomentował trener Jakub Bednaruk. – Cieszę się, że zostaję w Politechnice – zaczął Artur Szalpuk. – Miałem kilka innych ciekawych ofert, ale trener Bednaruk mnie przekonał. Wiem, że pod jego skrzydłami będę się dalej rozwijał, a to dla mnie najważniejsze – stwierdził.

Konferencję zorganizowano w myśl koncepcji „na pokładzie samolotu”. Goście z rąk hostess w strojach stewardess otrzymywali karty pokładowe, a następnie zajmowali miejsca w sali przypominającej kadłub samolotu. – Takiej konferencji w PlusLidze jeszcze nie było. Chcieliśmy godnie przywitać naszego sponsora. Prezes Strzylak przez ostatnie lata zrobił wiele dobrego dla całej polskiej siatkówki.Teraz zaś pomoże naszemu klubowi – uśmiechnęła się prezes Jolanta Dolecka. – Znamy się od dawna. Mam więc pewność, że nasza współpraca będzie układała się wzorowo – zakończyła.

Powiązany materiał:
AZS PW pozyskuje wsparcie Home Invest

Tekst: Adrian Komorowski
Foto: Tomasz Adamaszek
Źródło: azspw.com