CWM PW na „International Education Exhibition” w Ułan Bator

Centrum Współpracy Międzynarodowej reprezentowało Politechnikę Warszawską na międzynarodowych targach edukacyjnych w Ułan Bator (Mongolia).  Była to kolejna wizyta w kraju, z którego pochodzi część studentów naszej Uczelni.

Doroczne targi, które w tym roku odbyły się w dniach 19-20 marca 2016 r. „International Education Exhibition” są największym wydarzeniem roku, mającym na celu promowanie mongolskich i zagranicznych uczelni wyższych. Politechnika Warszawska wzięła w nich udział już po raz trzeci i za każdym razem była jedyną uczelnią polską obecną na targach edukacyjnych w Mongolii.

International Education Exhibition/źr. CWM PW

Stoisko PW cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród kandydatów na studia, zwłaszcza w porównaniu z wcześniejszymi latami. Odwiedzili je studenci Mongolskiego Uniwersytetu Narodowego, którzy uczą się języka polskiego i którzy uczestniczyli w wymianach studenckich i studiowali w Polsce.

Bogata oferta programów edukacyjnych PW oraz możliwość uzyskania stypendium rządu mongolskiego na studia w języku polskim przyciąga coraz większą liczbę studentów z Mongolii. Duży wpływ na promowanie PW mają nasi aktualni mongolscy studenci, którzy wysoko cenią edukację zarówno w Polsce jak i w naszej Uczelni.

Podobny materiał:
Targi edukacyjne w Mongolii z CWM PW