Konferencja Prorektorów ds. Kształcenia i Studenckich Polskich Uczelni Technicznych

W dniach 15-17 października 2015 r., pod przewodnictwem prof. Krzysztofa Lewensteina, Prorektora ds. Studiów, Politechnika Warszawska była organizatorem Konferencji Prorektorów ds. Kształcenia i Studenckich Polskich Uczelni Technicznych.

Podczas konferencji omawiano aktualne zagadnienia związane z przebiegiem studiów tj. procedurę procesu dyplomowania czy zasady ustalania kosztów studiów.

Prorektorzy ds. Kształcenia i Studenckich Polskich Uczelni Technicznych w PW/fot. Biuletyn PW

W ramach konferencji odbyło się również posiedzenie Komisji Akredytacyjnej Uczelni Technicznych, podczas którego prof. Jerzy Banaszek, Dziekan Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa PW odebrał z rąk przewodniczącego KAUT prof. B. Macukowa, akredytację KAUT oraz europejską akredytację z certyfikatem jakości EUR-ACE® Label dla kierunku Energetyka (I i II st.).

Powiązany materiał:
Ogólnopolskie spotkanie Prorektorów w Politechnice Warszawskiej