Posiedzenie KRUW w Politechnice Warszawskiej

23 października 2015 roku Politechnika Warszawska była gospodarzem posiedzenia Konferencji Rektorów Uczelni Warszawskich. Gości powitał prof. Jan Szmidt, Rektor PW.

Spotkanie otworzył Przewodniczący KRUW prof. Marek Krawczyk, Rektor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Podczas posiedzenia prof. Mirosław Nader przybliżył zgromadzonym gościom historię powstania Uczelni, która w tym roku obchodzi 100-lecie Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej.

Posiedzenie KRUW w Politechnice Warszawskiej/fot. BPW

Lata minione stanowiły tło dla przedstawienia aktualnego tematu jakim są bieżące inwestycje realizowane przez Politechnikę Warszawską. O planach i działalności Narodowego Centrum Badań i Rozwoju opowiedział prof. Jerzy Kątcki, Zastępca Dyrektora NCBR.

Zdjęcia: Biuletyn PW