Propagowanie osiągnięć naukowych Uczelni

Politechnika Warszawska podpisała list intencyjny z Mazurskim Centrum Kongresowo-Wypoczynkowym „Zamek Ryn”.

Strony wyraziły wolę podjęcia wspólnych działań, które będą zmierzały do organizacji imprez kongresowo-targowych. Ich nadrzędnym celem ma być propagowanie oraz wdrażanie do krajowego i międzynarodowego systemu gospodarczego osiągnięć naukowych Uczelni, pod wspólna nazwą „Politechnika Warszawska w służbie gospodarki XXI w.”.

Podpis pod listem intencyjnym złożyli: prof. Jan Szmidt, Rektor Politechniki Warszawskiej oraz Andrzej Dowgiałło, prezes Mazurskiego Centrum Kongresowo-Wypoczynkowego „Zamek Ryn”.

Mazurskie Centrum Kongresowo-Wypoczynkowe „Zamek Ryn” zlokalizowane jest w XIV-wiecznym pokrzyżackim zamku komturskim. Obiekt posiada bazę noclegową na ok. 400 miejsc, a Centrum Kongresowe z powierzchnią wystawienniczą 500 m² może pomieścić 800 gości.