Rada Wydziału MiNI PW na 100-lecie Odnowienia Tradycji PW

26 listopada 2015 roku odbyło się uroczyste posiedzenie Rady Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych z okazji obchodów 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej.

W programie uroczystego posiedzenia Rady Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych PW znalazły się:

• Wykłady:
    •  100 lat matematyki w Politechnice Warszawskiej prof. nzw. dr hab. Irminy Herburt;
    • Współczesne wyzwania matematyczno - informatyczne w detekcji mutacji DNA w zastosowaniach medycznych dr. inż. Adama Kowalczyka;
  • Wręczenie medalu „Zasłużony dla Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych” i medali 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej osobom i instytucjom zasłużonym dla rozwoju Wydziału.

Po wykonaniu pamiątkowego zdjęcia, uczestnicy spotkania mieli okazję zobaczyć spektakl „Napis” wystawiany przez Teatr Politechniki Warszawskiej, który dwa dni wcześniej obchodził jubileusz 10-lecia działalności.

Podobny artykuł:
Uroczyste posiedzenie Rady Wydziału Mechatroniki