Wizyta chińskiej delegacji w PW

Delegacja z Chin

Politechnika Warszawska gościła delegację przedstawicieli chińskich szkół wyższych oraz stowarzyszeń edukacyjnych.

Kilkudziesięcioosobowa delegacja z Chin odwiedziła PW 17 września. W Sali Senatu przyjął ją prof. Rajmund Bacewicz, Prorektor ds. Nauki Politechniki Warszawskiej. Goście zapoznali się z ofertą edukacyjną uczelni, zwiedzili również Bibliotekę Główną, Biuro Karier, kampus oraz Centrum Współpracy Międzynarodowej.

Wizyta miała na celu zapoznanie przedstawicieli chińskiego szkolnictwa wyższego oraz stowarzyszeń edukacyjnych z ofertą naukową Politechniki Warszawskiej oraz możliwościami ewentualnej współpracy.

Członkowie chińskiej delegacji podczas spotkania wielokrotnie deklarowali chęć kooperacji z Politechniką Warszawską zarówno na polu wymian studenckich, jak i w zakresie wspólnych projektów naukowych.

Galeria zdjęć z wizyty delegacji chińskiej dostępna jest TUTAJ.