Wydziałowy Dzień Kariery WAiNS 2015

Wydziałowy Dzień Kariery Wydziału Administracji i Nauk Społecznych zorganizowano w konwencji „targowej”. Studenci i pracodawcy omawiali plany rozwoju zawodowego, wspólnie zastanawiając się nad sposobem osiągnięcia życiowego sukcesu.

Od prawej: prof. Zbigniew Król (Dziekan WAiNS), Anna Rogowska (p.o. Z-cy Kanclerza), Tomasz Turzyński (BRPS)

Wydarzenie, które miało miejsce w Małej Auli PW, odbyło się dnia 27 stycznia 2015 roku. Wprowadzenia w tematykę spotkania dokonali: prof. Zbigniew Król, Dziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych PW oraz Anna Rogowska, p.o. Zastępcy Kanclerza ds. Rozwoju Politechniki Warszawskiej.

Wśród potencjalnych pracodawców zobaczyliśmy m.in.: Ministerstwo Gospodarki, KPRM, PZU, Unilever, Benett People, Kalkstein czy Fundację Sedeka. Podczas spotkania studenci mogli porozmawiać z partnerami imprezy tj. z przedstawicielami Okręgowego Inspektoratu Pracy, Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości, Biura Karier, Sekcji ds. Osób Niepełnosprawnych, Biura ds. Przyjęć na Studia, a także Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (CZIiTT). Fotogaleria Wydziałowego Dnia Kariery.

Stoisko KPRM

Na spotkaniu obecne były media PW m.in. Polibuda.info, TVPW oraz organizacja IAESTE, oferująca praktyki za granicą dla studentów polskich uczelni wyższych. Program Wydziałowego Dnia Kariery WAiNS obok bezpośrednich spotkań i rozmów z pracodawcami uwzględniał konsultacje życiorysu zawodowego, wskazówki jak tworzyć grupę OPP, porady związane z rozwojem przedsiębiorczości oraz wytyczne z obszaru ergonomii pracy. Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (CZIiTT) przedstawiło ofertę skierowaną do studentów i młodych naukowców zajmujących się tematyką startupów. Uczestnicy Dnia Kariery mieli również szansę wziąć udział w aktywizującej grze z nagrodami „Quo Vadis, Kariero”.

Podobny artykuł:
Targi Mobilności Studenckiej 2014