Młodzi naukowcy w Politechnice Warszawskiej

„Zawód naukowiec” to nowa kampania Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Jej inaugurację zaplanowano na 11 października 2014 r. w Politechnice Warszawskiej.

W uroczystości udział weźmie prof. Lena Kolarska-Bobińska Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wydarzeniu towarzyszyć będzie spotkanie z udziałem młodych, wybitnych polskich naukowców oraz wręczenie Diamentowych Grantów 2014. Jednocześnie uhonorowani zostaną laureaci programu Generacja Przyszłości, których drony, bolidy i łaziki zostaną zaprezentowane na specjalnej wystawie przed Gmachem Głównym Politechniki Warszawskiej.

Kampania ma zachęcać do zostania naukowcem przyszłości. Do wyboru tej drogi zawodowej namawiać będą Ambasadorzy Nauki, którzy zgodzili się wziąć udział w akcji. Agendę spotkania zamieszczamy poniżej.

Kiedy?
11 października 2014 r. o godz. 11:00

Wstęp wolny.

Zobacz relację:
„Zawód naukowiec” kreuje innowacyjną przyszłość

Agenda spotkania (pdf, 160,22 kB)