Platforma 3DEXPERIENCE - szkolenie online

W wyniku współpracy z DPS Software Politechnika Warszawska otrzymała dostęp do platformy 3DEXPERIENCE - chmurowego systemu w pełni zintegrowanego z SOLIDWORKS. Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online z podstaw administracji i użytkowania platformy.

Platforma 3DEXPERIENCE zapewnia zaawansowane rozwiązania do zarządzania pracą zespołową i wspólnymi projektami w czasie rzeczywistym. Jej przykładowe zastosowanie w dydaktyce zaprezentowano podczas webinarium.

Podczas szkolenia będzie można dowiedzieć się: czym jest platforma 3DEXPERIENCE, jak wygląda administracja platformą (dodawanie użytkowników, nadawanie uprawnień, tworzenie grup użytkowników i społeczności), jakie są narzędzia do komunikacji na platformie, jak zarządzać dokumentacją i obiegiem plików w chmurze, omówiona zostanie integracja z SOLIDWORKS. Uczestnicy szkolenia poznają również aplikacje przydatne w dydaktyce.

Szkolenie podzielone jest na dwie sesje (po ok. 3 godziny), które odbędą się 26 i 30 maja 2022 r. Początek o godz. 10.00.

Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres: ekrolewicz@dps-software.pl.

Gdzie?

online