Zaproszenie na EMPower

Koło Naukowe Energetyków działające przy Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi technologiami w energetyce oraz dostępnością do danych na ich temat, na konferencję EMPower, która odbędzie się 2 grudnia 2021 w godzinach 9.00-15.00.

Wydarzenie będzie transmitowane online na platformie Youtube oraz z wydarzenia na Facebooku Koła Naukowego Energetyków Politechniki Warszawskiej.

Konferencja będzie organizowana w ramach premiery medialnej najnowszego projektu Koła - Energetyczna Mapa Polski (EMP). Projekt ten zakłada stworzenie interaktywnej strony internetowej pokazującej w przystępny sposób dane na temat polskiego systemu elektroenergetycznego.

Prelegentami będą przedstawiciele nauki, techniki i biznesu związani z energetyką oraz dostępnością danych, między innymi reprezentanci Polskiej Grupy Energetycznej, Instytutu Energetyki Odnawialnej, Webalize, Transition Technologies S.A. oraz Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa.

Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest TUTAJ>>

Gdzie?

Online