Biuletyn PW / Konkursy / Dwoje architektów z PW w gronie laureatów konkursu Mieszkanie Plus

Dwoje architektów z PW w gronie laureatów konkursu Mieszkanie Plus

Kamila Doniec i Filip Bożek, tegoroczni dyplomanci studiów magisterskich na Wydziale Architektury PW, otrzymali jedną z czterech równorzędnych głównych nagród w konkursie na opracowanie projektu Modelowego Domu Wielorodzinnego programu Mieszkanie Plus.

Do konkursu przystąpili jako zespół projektowy pracowni S.A.M.I Architekci. W pierwszym etapie zgłoszono ok. 270 prac, do drugiego etapu jury zakwalifikowało 11. Projekty posłużą do budowania osiedli z tanimi mieszkaniami na wynajem, które będą powstawać w Polsce.

Oprócz zespołu z pracowni S.A.M.I Architekci nagrodzono jeszcze Mateusza Herbsta, Mateusza Gierszona oraz Kuryłowicz & Associates. Laureaci otrzymali czeki o wartości 35 tys. złotych.

Kamila Doniec i Filip Bożek wraz z prezesem S.A.M.I. Architekci Mariuszem Lewandowskim odbierają nagrodę w konkursie/fot.mieszkaniadlarozwoju.pl

Wszystkie zgłoszone w konkursie prace będzie można obejrzeć podczas wystawy zorganizowanej w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego przy ulicy Dobrej 56/66. Wernisaż odbędzie się 14 września 2017 roku o godz. 18.00.

Wystawa będzie czynna od 15 do 24 września (od wtorku do soboty w godzinach 12.00-16.00, a w niedziele od 10.00 do 14.00).

Źródło: BPI

CYTAT TYGODNIA

"

 

Cechą życia jest pęd ku przyszłości.

Antoni Kępiński

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

adres e-mail: bpw@rekt.pw.edu.pl

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja Komunikacji Społecznej

bpw@rekt.pw.edu.pl

MNiSW