Engineer Student Award 2017

Już 1 kwietnia 2017 r. rusza pierwsza edycja ogólnopolskiego konkursu Engineer Students Award 2017 dla studentów Politechnik, których kierunek studiów lub pasja odnoszą się do infrastruktury torowej. 

Głównym celem Engineer Student Award 2017 jest promocja młodych naukowców, którzy chcą wdrażać w Polsce pionierskie rozwiązania. Konkurs polega na przedstawieniu autorskich koncepcji do jednego z pięciu zadań w terminie od 1 kwietnia do 31 sierpnia. Do wygrania jest miesięczny staż w Dätwyler Sealing Technologies Deutschland oraz nagroda pieniężna w wysokości 3000 zł. Przyznane zostaną również dwa wyróżnienia po 1000 zł. Wręczenie nagród nastąpi podczas Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017.

Organizatorami konkursu jest TransComfort, Business Unit M&MR Trading Polska, natomiast współorganizatorem Dätwyler Sealing Technologies Deutschland. Wśród Partnerów i Patronów Engineer Student Award 2017 znaleźli się m.in. Urząd Transportu Kolejowego, Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO, Zespół Doradców Gospodarczych TOR oraz magazyn branżowy Rynek Kolejowy.

Więcej informacji: Engineer Student Award 2017

Źródło: TransComfort