Konkurs MEWy - wizje wykorzystania morskich farm

Akademia Morska w Szczecinie i Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego organizują drugą edycję konkursu MEWy „Trendy i wizje rozwojowe morskich elektrowni wiatrowych”. Studenci i doktoranci mogą zgłaszać swoje pomysły na wykorzystanie morskich farm do 22 października 2021 r.

Uczestnicy muszą wymyślić koncepcję, która przyczyni się do rozwoju morskich elektrowni wiatrowych. Na problem można patrzeć dowolnie: od strony logistyki, budowy, projektowania farm wiatrowych, przez ich działanie i eksploatację, po problemy informatyczne, ekologiczne, mechaniczne, z zakresu mechaniki, automatyki, diagnostyki czy nawet szeroko rozumianej biologii morza.  

Należy przygotować prezentację w języku angielskim, indywidualnie lub zespołowo (maksymalna objętość to 10 slajdów, czas do 10 minut), i przesłać ją na adres: konkurs@am.szczecin.pl do 22 października 2021 r.

Autorzy 20 najlepszych prac zostaną zakwalifikowani do II etapu, który odbędzie się między 8 a 16 listopada. Ogłoszenie wyników 19 listopada.

Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ>>

Źródło i grafika: Akademia Morska w Szczecinie