Projekt Wydziału IBHiIŚ PW w Konkursie „Teraz Polska”

Przedsięwzięcie innowacyjne autorstwa dr. hab. inż. Ryszarda Zwierzchowskiego, Kierownika Zakładu Systemów Ciepłowniczych i Gazowniczych na Wydziale IBHiIŚ PW zostało nominowane do nagrody w tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”.

Przedstawiciele WIBHiIŚ PW prezentujący przedsięwzięcie innowacyjne pn. „Akumulator ciepła dla systemów ciepłowniczych w Polsce” na stadionie PGE Narodowym w dniu
25 kwietnia br. Od lewej stoją: dr inż. Piotr Bartkiewicz, dr hab. inż. Ryszard Zwierzchowski i mgr inż. Michał Pachocki/fot. A.K.

W dniu 25 kwietnia 2017 r., na konferencji prasowej zorganizowanej na stadionie PGE Narodowy, Organizatorzy Konkursu ogłosili nominacje w Konkursie o przyznanie Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”. Przedsięwzięcie innowacyjne pn. „Akumulator ciepła dla systemów ciepłowniczych w Polsce”, autorstwa dr. hab. inż. Ryszarda Zwierzchowskiego, Kierownika Zakładu Systemów Ciepłowniczych i Gazowniczych na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej, zostało bardzo dobrze ocenione i otrzymało aż 950 punktów z 1000 możliwych.

W tym roku, po raz pierwszy w historii Konkursu, podczas IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego uczestnicy konkursu „Teraz Polska” otrzymali dyplomy potwierdzające uzyskanie Nominacji.

Uroczystość odbyła się 11 maja br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wyniki tegorocznego Konkursu zostaną uroczyście ogłoszone na Gali „Teraz Polska”, 29 maja 2017 roku w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Konkurs o przyznanie Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" organizowany jest przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego, której głównym celem statutowym jest promowanie w kraju oraz za granicą produktów, usług oraz gmin. Jury składa się z blisko 30 autorytetów życia społecznego, kulturalnego, gospodarczego, naukowego i politycznego.

 

 

Źródło: WIBHiIŚ PW

Zdjęcie w zajawce: Stoisko Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska PW
podczas wystawy firm i instytucji nominowanych do Godła „Teraz Polska"/fot. A.K.