CIII koncert z cyklu Wielka Muzyka w Małej Auli

16 czerwca br. „Wielka Muzyka w Małej Auli” rozbrzmiała po raz 103. Tym razem w związku z jubileuszem 10-lecia Wydziału Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej.

Uroczysty koncert rozpoczął się o godz. 19.00. Goście mogli wysłuchać XI Koncertu Galowego Orkiestry Rozrywkowej Politechniki Warszawskiej „The Engineers Band” pod batutą Dariusza Łapińskiego. Gościnnie wystąpiła również Orkiestra Reprezentacyjna Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, którą dyrygował Tomasz Labuń.

Orkiestra Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego  zaprezentowała utwory pochodzące z jej autorskiego programu zatytułowanego „W rytmie Wisły”. Zaśpiewali soliści: Judyta Nowak-Labuń - solistka Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego oraz współautorka części kompozycji, wykonanej przez Orkiestrę, a także Kuba Jurzyk - m.in. finalista programu X Factor, wokalista Studia Accantus.

Wstęp na wydarzenie był wolny.

Źródło/zdjęcia: BPI PW