Biuletyn PW / Kultura i Tradycja / XI Piknik Wydziałowy IChiP PW

XI Piknik Wydziałowy IChiP PW

Ponad 1000 osób bawiło się w sobotę 10 czerwca na XI Pikniku Wydziałowym IChiP. Impreza rozpoczęła się od uroczystego wręczenia dyplomów ukończenia studiów inżynierskich i magisterskich.

Część oficjalną poprowadził prodziekan prof. Marek Henczka, a dyplomy absolwentom wręczał dziekan prof. Eugeniusz Molga.

Odbyło się losowanie paczek z prezentami ufundowanych przez sponsorów. Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej przygotowało pokazy naukowe dla najmłodszych. Starsi obejrzeli na telebimie mecz piłkarskich reprezentacji Polski i Rumunii (3:1). Około 20:00 przed scenę uroczyście wjechała ichipówka - napój biesiadny przygotowany specjalnie na Piknik i nalewany ze specjalnej instalacji podarowanej Wydziałowi przez firmę Pro-Mill. Wśród wielu atrakcji była też ściana fotograficzna. Niemal do północy na scenie grały dwa zespoły, „Good Old Devil” i „No i dobrze”.

Organizatorem Pikniku było Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół WIChiP PW w imieniu którego działali Panowie doc. Tomasz Wąsowski i dr Roman Krzywda. Pan Tomasz Wąsowski organizował od początku, kolejne pikniki wydziałowe i tym razem była okazja, żeby mu za to wszystko podziękować. Dziekan, prof. Eugeniusz Molga, w imieniu całej społeczności wydziałowej wręczył doc. Tomaszowi Wąsowskiemu list z podziękowaniami oraz prezent - obraz Tytusa Brzozowskiego pt. „Plac Zbawiciela”. Zarząd Stowarzyszenia także podziękował Tomaszowi Wąsowskiemu za trud i perfekcję w organizacji kolejnych Pikników, wręczając „symboliczną beczkę” piwa.

Fotorelacja z imprezy dostępna jest na stronie WIChiP.

Źródło: WIChiP

CYTAT TYGODNIA

"

 

 

Na szczęście słońce rozlewając światło nie pyta ludzi,
czy sobie go życzą, bo rozdzieliliby się na stronnictwa,
a niektóre z nich żądałyby,
ażeby zgasło

 

 

Aleksander Świętochowski

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW