Gratulacje MNiSW dla Wydziału Geodezji i Kartografii oraz Wydziału Chemicznego PW

Prof. Lena Kolarska-Bobińska, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego wystosowała gratulacje dla Wydziału Geodezji i Kartografii oraz Wydziału Chemicznego PW. Wyróżnione przez MNiSW projekty otrzymają niezbędne finansowanie.

Minister w trzech oddzielnych pismach skierowanych do prof. Jana Szmidta, Rektora Politechniki Warszawskiej, wyróżniła następujące projekty:

• ZAPLANUJ SWOJĄ PRZESTRZEŃ – Przestrzeń-Środowisko-Forma/finansowanie w ramach programu Uniwersytet Młodych Wynalazców/Wydział Geodezji i Kartografii PW;
  • Politechnika dla Młodego Chemika – staże badawcze uczniów liceów/finansowanie w ramach programu Uniwersytet Młodych Wynalazców/Wydział Chemiczny PW;
  • Spotkania z Chemią – Warsztaty dla Licealistów z Wyszkowa/finansowanie w ramach programu Uniwersytet Młodych Wynalazców/Wydział Chemiczny PW.

O każdym z nagrodzonych projektów Minister napisała – To jeden z najlepszych 40 projektów z całego kraju, który wesprzemy po to, by wykorzystać potencjał uczelni do rozwijania naukowych zainteresowań uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Pełna treść gratulacji w załącznikach poniżej.

Zaplanuj swoją przestrzeń (pdf, 276,71 kB)
Spotkania z Chemią (pdf, 273,96 kB)