Politechnika z Pucharem Burmistrza Wyszkowa

Turniej o Puchar Burmistrza Wyszkowa stanowi swoistą rozgrzewkę przed nowym sezonem, dlatego tym bardziej cieszymy się, iż siatkarze Politechniki Warszawskiej są w zwycięskiej formie.

Do Wyszkowa siatkarze 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska przyjechali w pierwszy weekend września (6-7.09.2014 r.), aby ostatecznie wyjechać z trofeum, które dowodzi dobrej kondycji i jest optymistycznym prognostykiem przyszłości. W turnieju wzięły udział drużyny: Camper Wyszków, 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska oraz Pekpol Ostrołęka. W finale Politechnika zmierzyła się z Camperem Wyszków wygrywając 3:1 (23:25,25:17,25:21,25:20). Najwięcej punktów dla Politechniki zdobył Michał Filip, który jednocześnie został wybrany najlepszym zawodnikiem Turnieju.

Ostateczna klasyfikacja w turnieju o Puchar Burmistrza Wyszkowa przedstawia się następująco:

1. AZS Politechnika Warszawska
  2. KS Camper Wyszków
  3. Pekpol Ostrołęka
  4. Ślepsk Suwałki

Warto przy tej okazji wspomnieć, iż Politechnika Warszawska wygrywa nie tylko na polu sportowym. W czerwcu br. Grzegorz Nowosielski Burmistrz Wyszkowa, złożył podziękowania dla pracowników naukowych Wydziału Fizyki i Wydziału Chemicznego Politechniki w uznaniu za owocną współpracę podczas Wyszkowskiego Dnia Nauki.

Źródło: mlodaliga.pl; kscamper.pl