Biuletyn PW / Projekty i osiągnięcia / Program Mentoringowy PW najlepszy na polskich uczelniach

Program Mentoringowy PW najlepszy na polskich uczelniach

Inicjatywa PW została nagrodzona w konkursie „Super M”, oceniającym jakość polskich programów mentoringowych. Konkurs organizuje European Mentoring and Coaching Council - stowarzyszenie zajmujące się promowaniem jakości i rozwoju coachingu i mentoringu.

Program Mentoringowy PW jest skierowany do naszych studentów (powyżej trzeciego roku roku studiów). Zakłada spotkania mentee (studenta) z mentorem (osobą z kilkuletnim doświadczeniem w branży), mające na celu wsparcie studentów w rozwoju potencjału i kompetencji, a także w świadomym kształtowaniu ścieżki rozwoju zawodowego. Mentorami są w większości absolwenci PW, którzy osiągnęli sukces w swoich dziedzinach. Program realizujemy na Politechnice od 2018 r. Liczba uczestników rośnie z każdą edycją. Zaczynaliśmy od kilkunastu osób, a obecnie mamy ich prawie sto. Za prowadzenie programu odpowiada Biuro Karier PW.

Nagrody w konkursie „Super M” przyznano w czterech kategoriach: firmy komercyjne, organizacje pozarządowe NGOs, jednostki sektora publicznego, instytucje edukacyjne (szkoły, uczelnie).

Informacje o programie i nagrodzie dostępne są TUTAJ>>

FORUM PRACOWNIKÓW

ul. Polna 50, 00-644 Warszawa