Targi Pracy Inżynierii Mechanicznej SiMR PW

Grafika Targów Pracy Inżynierii Mechanicznej

16 listopada Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej zaprasza na Targi Pracy Inżynierii Mechanicznej.

Organizatorami wydarzenia są Wydział SiMR PW oraz Wydziałowa Rada Samorządu SiMR PW. W godzinach 9.00-16.00 na uczestników czekają oferty praktyk, staży i pracy, informacje o możliwościach rozwoju kariery z pierwszej ręki oraz rozmowy z przedstawicielami firm z ogólnie pojętej branży inżynierii mechanicznej.

Do dyspozycji zwiedzających będzie 27 stanowisk potencjalnych pracodawców z branży automotive, maszyn roboczych, pojazdów szynowych, budownictwa, układów mechanicznych i hydraulicznych oraz obróbki mechanicznej. Profile działalności wystawców to: R&D, nowe technologie, produkcja, usługi, handel czy nauka. Na Targach zaprezentują się również: Biuro Karier PW, Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW oraz dwa koła naukowe działające na SiMR (Koło Naukowe Sportów Samochodowych - sekcja Proton Dynamic oraz Koło Naukowe Mechaników Pojazdów - sekcja WUT SiMR Racing Technology). Na parkingu za budynkiem wydziału czekać będzie ciekawostka - zdalnie sterowany ciągnik siodłowy.

Wydarzeniem towarzyszącym targom jest seminarium Zaawansowane techniki w przemyśle motoryzacyjnym i maszynowym, podczas którego prezentowane są prelekcje wystawców. Eksperci przygotowali wykłady, w trakcie których zdradzą tajniki najnowszych rozwiązań technicznych i technologicznych w branży inżynierii mechanicznej. Seminarium odbędzie się w dniu targów, w godzinach 10.00 - 15.00, na wydziale SiMR PW przy ulicy Narbutta 84 w Warszawie.

Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ>>