Inżynieria Ruchu Lotniczego 2022

Zakład Inżynierii Transportu Lotniczego Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej wraz ze Studenckim Kołem Naukowym Transportu Lotniczego zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Inżynieria Ruchu Lotniczego”, która odbędzie się 17-18 maja 2022 roku. Będzie to już siódma edycja konferencji, jednocześnie trzecia o zasięgu międzynarodowym.

Celem wydarzenia jest wymiana wiedzy, doświadczeń i osiągnięć środowisk naukowych oraz organizacji lotniczych w zakresie transportu lotniczego i integracji z pozostałymi gałęziami transportu. Jest to unikalna okazja do wysłuchania referatów, wykładów oraz podjęcia dyskusji na temat innowacyjnych rozwiązań w zakresie transportu.

Tematyka najbliższej edycji obejmie m.in. zagadnienia takie jak: modelowanie ruchu lotniczego, wpływ transportu lotniczego na środowisko, analiza niezawodności i ryzyka w transporcie oraz nowoczesne sposoby ochrony w kontekście cyberzagrożeń w lotnictwie. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Politechniki Warszawskiej.

Wydarzenie objęte jest patronatem honorowym Politechniki Warszawskiej.

Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ>>

Gdzie?

Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej, 
ul. Koszykowa 75, Warszawa