Biuletyn PW / Kalendarium / Impact'19

Impact'19

W dniach 21 i 22 maja br. w Centrum Kongresowym ICE odbędzie się Impact'19. Po raz czwarty w Krakowie spotkają się naukowcy, startupy, przedstawiciele biznesu i administracji publicznej aby rozmawiać o przyszłości cyfrowej gospodarki. Podczas Impact'19 6 000 uczestników i ponad 250 speakerów z całego świata będzie dyskutowało w ramach  ośmiu ścieżek tematycznych: Applied AI, Science to business i Next health przez Fintech & e-commerce przez Space odyssey, Mobility rEVolution, Digital industry aż po Digital State.

Poza wystąpieniami na scenie i wydarzeniami towarzyszącymi znanymi z poprzednich edycji Impact w ramach Impact'19 odbędzie się Cracow Tech Week - całotygodniowe święto innowacyjności i kreatywności dedykowane młodym naukowcom i społeczności startupwej. 20 maja br. na terenie całego miasta odbędą się spotkania poświęcone nowym technologiom. 

22 i 23 maja br. krakowskie Forum Wydarzeń stanie się sercem Cracow Tech Week - łącząc sesje pitchingowe najlepszych startupów z całej Europy, strefę ekspozycyjną SciTech City oraz sale warsztatowe i przestrzeń networkingową.

Reprezentanci środowiska akademickiego, mogą dokonać bezpłatnej rejestracji na wydarzenie za pośrednictwem strony internetowej Impact'19: https://impactcee.com/impact/2019/pl/wejsciowka/

Informacje o wydarzeniu dostępne są TUTAJ>>
Gdzie?

Centrum Kongresowe ICE,
ul. Marii Konopnickiej 17, Kraków

CYTAT TYGODNIA

"

 

Milczenie - przyjaciel, który nigdy nie zdradza

Konfucjusz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW

Logo Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego