Biuletyn PW / Kalendarium / 9. Noc w IL

9. Noc w w Instytucie Lotnictwa

Instytut Lotnictwa zaprasza do udziału w kolejnej edycji Nocy w Instytucie Lotnictwa, która rozpocznie się 12 października 2018 r. o godzinie 17.00. Wydarzenie jest skierowane do wszystkich wielbicieli lotnictwa, samolotów, kosmosu, nauki, techniki oraz dla tych, którzy są ciekawi świata i lubią aktywnie spędzać czas wolny. W jego trakcie można spotkać pilotów cywilnych i wojskowych, spadochroniarzy, przedstawicieli warszawskich lotnisk, inżynierów, astronomów, kosmonautów, naukowców, studentów i wielu innych wspaniałych ludzi. Podczas wystaw i spotkań prezentowane są atrakcje związane z lotnictwem, nowymi technologiami, kosmosem oraz innymi pokrewnymi branżami.

Ponad 20 statków powietrznych - w tym myśliwiec F-16, specjalna strefa wystawowa ze śmigłowcami wojskowymi i cywilnymi, spotkanie z jedynym polskim kosmonautą, Mirosławem Hermaszewskim, prelekcja i wystawa zdjęć najsłynniejszego polskiego fotografa lotniczego Sławomira „Hesji” Krajniewskiego, panel dyskusyjny z udziałem wyjątkowych kobiet związanych z lotnictwem - to tylko niektóre ze 130 atrakcji, które zaplanowali organizatorzy.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem m.in. Politechniki Warszawskiej, Ministerstwa Przedsiębiorczości, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Wojewody Mazowieckiego, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Prezydenta m.st. Warszawy.

Informacje o wydarzeniu dostępne są TUTAJ>>

Strona wydarzania na Facebooku.

Gdzie?

Instytut Lotnictwa,
Al. Krakowska 110/114, Warszawa  

CYTAT TYGODNIA

"

 

Prawdziwy przyjaciel to nie ten,
który odwala za ciebie całą robotę, lecz ten który uświadomi ci, że wszystko masz zrobić sam

 

 

Edward Stachura

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW