Jak przyspieszyć badania i rozwój w twojej firmie?

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zaprasza na konferencję „Jak przyspieszyć badania i rozwój w Twojej firmie?”, która odbędzie się 3 października 2018 r. w godzinach 9.30-15.00. 

Wydarzenie skierowane jest do osób zarządzających technologicznymi MŚP oraz wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć, jak dobrze i sprawnie prowadzić procesy R&D w swojej firmie, jak je finansować, oraz jak wykorzystać nowoczesne narzędzia i technologie do przyspieszenia badań i rozwoju.

W trakcie pierwszej sesji prelegenci opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z prowadzeniem działów B+R, zarówno w małych jak i większych przedsiębiorstwach. Druga sesja dotyczyć będzie nowoczesnych narzędzi oraz sposobów na przyspieszenie badań i rozwoju. Zostaną przedstawione narzędzia i technologie obecnie dostępne na rynku, oraz sposoby ich wykorzystania, usprawniające procesy R&D w przedsiębiorstwie. Na zakończenie prowadzący opowiedzą o finansowaniu prac badawczo-rozwojowych. Uczestnicy konferencji będą mogli dowiedzieć się jak pozyskiwać fundusze na badania i rozwój.

Wstęp jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

Informacje o wydarzeniu dostępne są TUTAJ>>

Gdzie?

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej,
ul. Rektorska 4, Warszawa, sala 4.01