Biuletyn PW / Kultura i Tradycja / Politechnika Warszawska Filia w Płocku zaprasza na obchody 100-lecia Odnowienia Tradycji PW

W ramach jubileuszu naszej Uczelni Politechnika Warszawska Filia w Płocku organizuje szereg wydarzeń, które uświetnią kalendarz obchodów. W programie m.in. koncerty, konferencje, piknik, bal i wiele innych atrakcji.

Kalendarz obchodów w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku rozpoczną równolegle dwa wydarzenia: Turniej Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Prorektora Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku oraz Drzwi Otwarte Filii PW w Płocku połączone z prezentacjami Samorządu Studentów, kół naukowych i innych organizacji studenckich. Wspomniane wydarzenia odbędą się 27 lutego 2015 r. Na kolejne poczekamy do kwietnia, kiedy to z Koncertem Galowym wystąpi Orkiestra Rozrywkowa Politechniki Warszawskiej The Engineers Band pod batutą Dariusza Łapińskiego.

Więcej informacji o planowanych wydarzeniach zamieszczamy na załączonym poniżej plakacie.

Ostatnim akordem jubileuszowego 2015 roku w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku będzie Seminarium Studenckiego Centrum Nauki „Nauka z pasją”, które przewidziane jest w terminie 3-4 grudnia 2015 r.

Podobne materiały:

Emisja monet na 100-lecie Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej
Karnawałowe zapusty w Dużej Auli
Wielki Bal Karnawałowy na 100-lecie nauczania w języku polskim
Koncert Galowy Orkiestry Rozrywkowej Politechniki Warszawskiej The Engineers Band

Materiał graficzny: PW Filia w Płocku

Prawdziwy przyjaciel to nie ten,
który odwala za ciebie całą robotę, lecz ten który uświadomi ci, że wszystko masz zrobić sam

Edward Stachura