Aktualności

Nowy Regulamin wynagradzania pracowników PW

Zdjęcie przedstawiające osoby omawiające dane liczbowe

Od 1 kwietnia 2023 r. obowiązywać będzie nowy Regulamin wynagradzania pracowników Politechniki Warszawskiej.

Wielkanoc w Grybowie

Zdjęcie Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego PW w Grybowie

Ofertę wielkanocną przygotował również Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy PW w Grybowie.

Badanie opinii warszawskich naukowców

Zdjęcie zlewki wypełnionej płynem i ręki naukowca

Zapraszamy do udziału w badaniu Barometr naukowy, prowadzonym przez Urząd m.st. Warszawy. Ankieta skierowana jest do pracowników i pracownic naukowych w stopniu minimum doktora i trwa do 13 marca 2023 r.

Kolonie dla dzieci i młodzieży w Sarbinowie

Zdjęcie Ośrodka Wypoczynkowego PW w Sarbinowie

Ośrodek Wypoczynkowy PW w Sarbinowie zaprasza dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat na kolonie, które odbędą się w terminie 25 czerwca – 10 lipca 2023 r.

Autozapis do Pracowniczych Planów Kapitałowych – co to oznacza?

Zdjęcie przedstawiające mężczyznę tłumaczącego daną kwestię drugiej osobie

Politechnika Warszawska jako pracodawca, który prowadzi Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK), co 4 lata musi dokonać tzw. autozapisu. Oznacza to, że 1 marca 2023 r. wszystkie osoby zatrudnione w PW między 18 a 55 rokiem życia zostaną ponownie zapisane do PPK. Podpowiadamy kto i co może w tej sytuacji zrobić.

Badanie satysfakcji pracowników PW

Zdjęcie przedstawiające ludzkie ręce klikające w ekran tabletu

Zapraszamy do wzięcia udziału w trzeciej edycji badania satysfakcji ze współpracy pracowników PW. Ankieta będzie dostępna do 3 marca 2023 r. 

„Kopciuszek” dla dzieci pracowników PW

Zdjęcie ze spektaklu "Kopciuszek" Teatru PW

Zapraszamy dzieci pracowników naszej Uczelni na spektakl Teatru PW „Kopciuszek”.

Ośrodki wypoczynkowe PW – kolonie, wycieczki i wczasy

Zdjęcie osodków wypoczynkowych PW.

Ośrodki wypoczynkowe Politechniki Warszawskiej zapraszają pracowników naszej Uczelni wraz z rodzinami na kolonie, wycieczki i wczasy.

Badania wspierające prace uczelni

Zapraszamy do udziału w badaniach wspierających prace Uczelni, realizowanych przez Dział Badań i Analiz Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW.

Wielkanoc w Sarbinowie

Zdjęcie Ośrodka Wypoczynkowego PW w Sarbinowie

Do świąt wielkanocnych zostało jeszcze sporo czasu, ale Ośrodek Wypoczynkowy PW w Sarbinowie już zadbał o ofertę dla pracowników Uczelni.

Zapisy na kursy językowe dla pracowników PW

Zdjęcie przedstawiające osoby uczestniczące w szkoleniu.

Angielski, niemiecki, włoski, francuski, a może hiszpański? Studium Języków Obcych PW zaprasza pracowników naszej Uczelni na lingwistyczną przygodę. Zgłoszenia przyjmowane będą do 17 lutego.

Kto? Co? Po co? Archiwum bez tajemnic

Zdjęcie przestawia kobietę wyjmującą z regału segregator

Dwa lata wystarczą by dokumenty nie będące w użyciu można było przekazać do archiwum. Najlepiej zrobić to w pierwszym kwartale roku. Podpowiadamy jak się do tego przygotować i wyjaśniamy czym dokładnie zajmuje się Sekcja Archiwum Szkoły.

Badanie potrzeb szkoleniowych na PW

Grafika badania potrzeb szkoleniowych

Zapraszamy pracowników uczelni do podzielenia się pomysłami i preferencjami w zakresie oferty szkoleniowej. Najczęściej wskazywane szkolenia, wpisujące się w obowiązki zostaną uwzględnione w ofercie Działu ds. Szkoleń. Ankiety można wypełniać do 31 stycznia.

Najlepsi z najlepszych PW

Zdjęcie przedstawia fragment Gmachu Głównego PW

Zapraszamy do udziału w programie „Wsparcie rozwoju pracowników PW” i I edycji konkursu „Najlepsi z najlepszych PW”. Inicjatywa została zorganizowana w ramach realizacji w Politechnice Warszawskiej programu „Inicjatywa doskonałości – uczelnia badawcza”.

Dostęp do kolekcji tematycznych w bazie ScienceDirect

grafika Elsevier

ICM podpisał z Elsevier nową umowę dotyczącą dostępu do kolekcji tematycznych w bazie ScienceDirect oraz programu publikowania otwartego na lata 2022-2024. Zmiany wiążą się z ograniczeniem dostępu do wybranych kolekcji tematycznych. 

Jednorazowy dodatek dla pracowników PW w 2022 roku

Pracownicy PW otrzymają jednorazowo dodatkowe świadczenie w tym roku. Decyzją Rektora prof. Krzysztofa Zaremby osoby zatrudnione co najmniej od 1 listopada 2022 r. a pozostające na umowie do 30 listopada br., którzy efektywnie świadczyli pracę otrzymają 1 000 złotych brutto na etat.

Mikołajki Politechniki Warszawskiej

Zdjęcie przedstawia uczestników Mikołajek w Gmachu Głównym PW

3 grudnia, z okazji Mikołajek, Duża Aula Politechniki Warszawskiej przywitała najmłodszych licznymi atrakcjami. Wydarzenie zorganizowało Biuro Komunikacji i Promocji oraz Dział Socjalny PW.

Nowa edycja bezpłatnych zajęć sportowych

Zdjęcie przedstawia grę w piłkę nożną

Trwają zapisy na zajęcia sportowe organizowane i prowadzone przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu. W ofercie dostępnej od listopada 2022 roku są zdrowie ciało, pływanie, siatkówka, tai chi, piłka nożna i nordic walking.

Warsztaty dla pracowników PW: Świadomi energii

Zdjęcie przedstawia członków koła naukowego stojących przed Gmachem Głównym PW

Członkowie Koła Naukowego Energetyków PW startują z nowym projektem edukacyjnym w zakresie efektywnego użytkowania energii - Świadomi energii. W ramach projektu zapraszają pracowników Politechniki Warszawskiej do udziału w warsztatach dotyczących racjonalnego użytkowania energii.

Badanie równości płci na PW

Grafika dotycząca ankiety równości płci

Trwa badanie dotyczące równości płci na Politechnice Warszawskiej. Wystarczy wypełnić ankietę by pomóc m.in. w rozpoznawaniu potrzeb dotyczących równego dostępu do rozwoju zawodowego. Na odpowiedzi czekamy do 31 października 2022 r.