Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / 40 lat Koła Naukowego Inżynierii Środowiska PW Filii w Płocku

40 lat Koła Naukowego Inżynierii Środowiska PW Filii w Płocku

Z okazji okrągłych urodzin Koła Naukowego Inżynierii Środowiska zorganizowano seminarium: „40 lat Koła Naukowego Inżynierii Środowiska w 50-letniej historii Politechniki Warszawskiej w Płocku”.

W dniu obchodów 40-lecia, 1 czerwca br., pojawiło się wielu znamienitych gości: m.in. Prezes Zarządu Spółki z o.o. „Wodociągi Płockie”, Dyrektor Departamentu Techniczno- Produkcyjnego Krajowej Spółki Cukrowej S.A., Członek Rady Nadzorczej PKN ORLEN S.A., Wicestarosta Powiatu Płockiego, Dyrektor Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Płocku oraz Przedstawiciel Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Płocku.

Prorektor ds. Filii w Płocku prof. Janusz Zieliński/fot. PW Filia w Płocku

Politechnikę Warszawską odwiedzili również przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy Filii w Płocku, emerytowani profesorowie, byli członkowie oraz sympatycy Koła i uczniowie szkół średnich z Płocka.

Obchody 40-lecia KN Inżynierii Środowiska/fot. PW Filia w Płocku

Na zakończenie Seminarium wręczone zostały nagrody laureatom konkursów: „Inżynieria środowiska, czyli…” oraz „Politechnika, czyli…”. Celem konkursów było zainteresowanie uczniów szkół średnich zagadnieniami z zakresu inżynierii środowiska. Przy ocenianiu plakatów były brane pod uwagę: poprawność merytoryczna i walory artystyczne.

Źródło: PW Filia w Płocku

Nauczyłam się, że droga postępu nie jest ani szybka,
ani łatwa.

Maria Skłodowska-Curie

Sie

Międzynarodowe warsztaty Sukkot - let's built a tent!

08:00 - 31 Sie 20:00

Sie