Bezpłatne szkolenie o User Experience dla studentów PW

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW zaprasza studentów Politechniki Warszawskiej do udziału w rekrutacji na bezpłatny 30-godzinny kurs dotyczący badań User Experience, organizowany w ramach projektu „NERW 2 PW. Nauka - Edukacja - Rozwój - Współpraca”.

Podczas szkolenia „Badania społeczne jako podstawa do projektowania User Experience” uczestnicy dowiedzą się, czym jest budowanie pozytywnych doświadczeń oraz poznają szczegóły projektowania zorientowanego na użytkowników w praktyce.

Termin szkolenia:

• 14 lutego (piątek), godz. 12.00-17.00;
  • 15 lutego (sobota), godz. 10.00-17.00;
  • 16 lutego (niedziela), godz. 10.00-17.00;
  • 17 lutego (poniedziałek), godz. 12.00-17.00.

Szkolenie zostanie przeprowadzone w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW z wykorzystaniem profesjonalnej infrastruktury, w której na co dzień prowadzone są projekty badawcze (sala fokusowa, laboratorium prac projektowych, pracownia kreatywności).

Zostanie ono uruchomione pod warunkiem zgłoszenia się min. 8 chętnych osób.

Warunkiem obligatoryjnym uczestnictwa w szkoleniu jest posiadanie statusu studenta Politechniki Warszawskiej zarejestrowanego na jednym z czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia (stacjonarnych lub niestacjonarnych), a także wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz przekazanie danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwi udział w projekcie.

Termin zakończenia rekrutacji: 21 stycznia 2020 r. o godz. 14.00. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ>>

Opis projektu „NERW 2. PW. Nauka - Edukacja - Rozwój - Współpraca” oraz zadania 16 „Warsztaty szkoleniowe dla studentów w zakresie wykorzystania specjalistycznego oprogramowania w projektowaniu i obliczeniach” dostępny jest na stronie: www.nerw.pw.edu.pl.

Źródło: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW