Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Bezpłatne szkolenie online z programowania dla studentów PW

Bezpłatne szkolenie online z programowania dla studentów PW

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW zaprasza studentów czterech ostatnich semestrów studiów I lub II stopnia w Politechnice Warszawskiej na bezpłatny kurs programowania z użyciem pakietu R na poziomie podstawowym.

Studenci mogą wziąć udział w bezpłatnym 30-godzinnym intensywnym kursie w zakresie programowania z użyciem pakietu R na poziomie podstawowym. Szkolenie zostanie przeprowadzone w trybie zdalnym za pośrednictwem aplikacji MS Teams.

Terminy: 17, 20-24, 27-30 września 2021 r., w godz.: 10.00-12.30 lub 16.00-18.30 (10 dni, 3 godziny lekcyjne każdego dnia plus przerwa). Kurs odbędzie się tylko w jednym terminie (porannym lub popołudniowym), w którym będzie więcej zgłoszeń. Grupa zostanie uruchomiona pod warunkiem zgłoszenia się min. 8 chętnych osób.

Rekrutacja będzie trwała do 6 września 2021 r. do godz. 12.00.

Aby zapisać się na szkolenie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Przed wysłaniem zgłoszenia osoby zainteresowane proszone są o zapoznanie się z zasadami rekrutacji zamieszczonymi w regulaminie rekrutacji.

Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ>>

Źródło: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry