Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej 2017

Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej 2017

W dniach 25-26 marca br. Politechnika Warszawska otworzyła drzwi dla kandydatów, którzy przez dwa dni mogli poznawać ofertę naszej Uczelni spotykając się ze studentami i pracownikami PW.

Przez dwa dni Gmach Główny Politechniki Warszawskiej gościł kandydatów, którzy podczas spotkań i bezpośrednich rozmów mieli okazję zapoznać się z ofertą dydaktyczną naszej Uczelni oraz zasadami przyjęć na studia. Poszczególne wydziały otworzyły swoje drzwi, przybliżając zakres danej dziedziny oraz prezentując laboratoria i ich wyposażenie.

Natomiast wszystkie te osoby, które chciałyby podjąć naukę w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku już 7 kwietnia będą miały okazję przyjrzeć się ofercie dydaktycznej realizowanej przy ul. Łukasiewicza. W programie przewidziano m.in. zwiedzanie pracowni i laboratoriów, pokazy osiągnięć kół naukowych, konsultacje z doradcami zawodowymi, konkursy z nagrodami.

Zdjęcia: Biuletyn PW

Mierz siłę na zamiary,