Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Dzień z życia WEiTI PW

Dzień z życia WEiTI PW

Tradycją Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych PW są obchody Dnia Wydziału organizowane w pierwszy piątek nowego roku akademickiego. Tym razem studencki festyn odbył się 3 października.

Piknik, który odbył się przed Gmachem Elektroniki  zgromadził liczne grono studentów, profesorów a także pracowników. Profesor Krzysztof Zaremba, Dziekan Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych podsumował ten dzień następująco:

3 października 2014 roku był dniem wyjątkowym dla całej społeczności Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Wzorem lat ubiegłych i zgodnie z tradycją wydziału w pierwszy piątek października świętowaliśmy Dzień Wydziału. Ten wyjątkowy czas spędziliśmy w luźnej atmosferze, przy akompaniamencie muzyki z pogranicza klasycznego brzmienia i świata rozrywki – w wykonaniu zespołu Chilla Quartet.

Utwór Everybody Loves Somebody w wykonaniu prof. Tomasza Stareckiego oraz pani Pauliny Lulek-Zielińskiej wywarł na wszystkich niezapomniane wrażenie i wprawił w dobry nastrój. Pozytywne wibracje były także zasługą październikowych, ale jakże letnich promieni słońca, które towarzyszyły nam na specjalne zamówienie doc. Sławomira Kuli.

Serdecznie dziękuję wszystkim studentom i pracownikom, którzy uczestniczyli w przygotowaniu tego wydarzenia. Już teraz zapraszam naszych pracowników, studentów i przyjaciół do udziału w Dniu Wydziału w październiku 2015 roku!

Było nam bardzo miło gościć Państwa. Dziękujemy za liczne przybycie i wspólnie spędzony czas!

Zachęcamy do obejrzenia galerii!

Galeria WEiTI dostępna TUTAJ

Źródło: WEiTI PW

CYTAT TYGODNIA

"

 

Mierz siłę na zamiary,
Nie zamiar podług sił!…

 

 

Adam Mickiewicz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW