Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Filia PW w Płocku wybrała Miss i Mistera 2014

Filia PW w Płocku wybrała Miss i Mistera 2014

W czwartek 16 października w Auli Gmachu Głównego PW Filii w Płocku odbyły się wybory Miss i Mistera Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii oraz Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych.

Oprawę artystyczną imprezy zapewnił Zespół Masovia oraz prowadzący Galę, w osobach Agnieszki Pyrek i Adama Wiśniewskiego.

Miss i Misterem publiczności, decyzją zgromadzonych w Auli, zostali Aleksandra Gibalska oraz Mateusz Kłys.

Ze wszystkich pięknych pań i przystojnych panów, Jury wyłoniło:

• Wicemiss i Wicemistera KNEiS, którymi zostali Natalia Prokopczuk oraz Kamil Piotrowski,
  • Wicemiss i Wicemistera WBMiP, którymi zostali Agnieszka Rzeszot i Mateusz Kłys,

a także mających reprezentować Płock w trakcie Uroczystej Gali w Warszawie:

• Miss i Mistera KNEiS - Karolinę Turowską oraz Mateusza Gołębiewskiego,
  • Miss i Mistera WBMiP - Aleksandrę Gibalską i Piotra Lewandowskiego.

Filia PW w Płocku dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i udział w imprezie. A już wkrótce każdy z nas będzie miał możliwość oddania głosów w internetowym plebiscycie na przedstawicieli Miss i Mistera Internetu z Płocka.

Źródło: Politechnika Warszawska Filia w Płocku

Prawdziwy przyjaciel to nie ten,
który odwala za ciebie całą robotę, lecz ten który uświadomi ci, że wszystko masz zrobić sam

Edward Stachura