Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Konkursowa wygrana Koła Naukowego Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Konkursowa wygrana Koła Naukowego Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej zwyciężyło w Konkursie Studenckich Kół Naukowych organizowanym podczas XXII Ogólnopolskiej Konferencji Inżynierii Chemicznej i Procesowej w Spale.

Konkurs, który odbywał się w dniach 5-9 września 2016 r. umożliwił naszym studentom nie tylko prezentację projektu, ale również przyczynił się do tego, że pomysł Patryka Barana, Michała Fedoryka i Michała Wojtalika ma szansę dalszego rozwoju.

Projekt „Nitrogenos - Mobilna Wytwornica Ciekłego Azotu” umożliwia bowiem stworzenie mobilnej instalacji do produkcji ciekłego azotu z oczyszczonego powietrza.

Więcej informacji o projekcie na dedykowanym fanpage’u.

Zdjęcie: Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej

Bo nie jest światło, by pod korcem stało.

Cyprian Kamil Norwid, Promethidion

Sekcja Komunikacji Społecznej