Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Młodzi architekci i inżynierowie z PW z nagrodami

Młodzi architekci i inżynierowie z PW z nagrodami

Miesięcznik „Builder” ogłosił wyniki VIII edycji Konkursu dla Młodych Architektów oraz IV edycji Konkursu dla Młodych Inżynierów. Nagrodzeni zostali m.in. studenci i absolwenci Politechniki Warszawskiej.

W konkursach startowało kilkuset uczestników. W gronie laureatów znaleźli się:

Konkurs dla Młodych Architektów - zadanie „Wyzwanie Młodego Architekta”

(architektoniczny projekt koncepcyjny stanowiący dla autora wyzwanie i będący autorskim spojrzeniem na architekturę)

Konkurs dla Młodych Inżynierów - zadanie „Wyzwanie Młodego Inżyniera”

(projekt koncepcyjny stanowiący dla autora wyzwanie i będący autorską propozycją rozwiązania zdefiniowanego wyzwania inżynierskiego)

Konkurs dla Młodych Architektów i Inżynierów - zadanie „Wyzwanie, które łączy”

(architektoniczno-inżynierski projekt koncepcyjny stanowiący dla autorów wyzwanie, będący zarówno autorską propozycją spojrzenia na architekturę, jak i autorską propozycją rozwiązania zdefiniowanego wyzwania inżynierskiego)

Wyniki konkursów dostępne są TUTAJ>>

Źródło: Builder

Ważne jest,
by nigdy nie przestać pytać.
Wielki płomień
rodzi się z małej iskry