Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / „OMatKo!!!” - Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów

„OMatKo!!!” - Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów

W dniach 13-15 kwietnia 2018 roku odbędzie się piąta edycja Ogólnopolskiej Matematycznej Konferencji Studentów „OMatKo!!!” - największego matematycznego wydarzenia przeznaczonego dla studentów i doktorantów z całego kraju.

Organizatorami konferencji są matematyczne koła naukowe działające przy Politechnice Wrocławskiej. Obok młodych matematyków, prezentujących wyniki swoich badań, głos zabierze również wielu specjalistów i przedstawicieli wiodących na rynku firm, takich jak McKinsey & Company oraz Aviva.

„OMatKo!!!” to nie tylko matematyka, ale również dobra zabawa. Na uczestników czeka wiele atrakcji takich jak: loteria łamigłówek oraz wieczorna integracja. Jak zapewniają organizatorzy konferencja daje możliwość zaprezentowania nie tylko teoretycznego, ale również praktycznego oblicza matematyki. Stanowi również szansę na wygranie atrakcyjnych nagród - wystarczy tylko wygłosić referat lub stworzyć matematyczny plakat.

Niezapomniany weekend w towarzystwie „królowej nauk” obędzie się w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej. Wydarzenie honorowym patronatem objęło Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Więcej informacji oraz formularz zapisowy znajduje się na stronie omatko.im.pwr.wroc.pl lub na portalu Facebook - Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów.

Źródło i plakat: „OMatKo!!!”

CYTAT TYGODNIA

"

 

Mierz siłę na zamiary,
Nie zamiar podług sił!…

 

 

Adam Mickiewicz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW