Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Prace absolwenta PW na kreatywnej wystawie „MUST SEE”

Prace absolwenta PW na kreatywnej wystawie „MUST SEE”

Do 24 lutego 2019 r. można oglądać plakaty Vadyma Solowskiego, absolwenta Politechniki Warszawskiej, wyróżnione podczas przeglądu talentów „See&Say”. Wystawa „MUST SEE” prezentowana jest w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie (ul. Targowa 56).

Przegląd „See&Say”, organizowany przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, promuje początkujących twórców oraz przyszłych i obecnych pracowników branży kreatywnej. VI edycja przeglądu odbyła się w listopadzie 2018 r. Młodzi artyści mogli zgłaszać swoje prace w 18 kategoriach, m.in.: ilustracja, fotografia, gra, audio, video czy moda.

Projekty, które można zobaczyć na wystawie „MUST SEE”, zostały wyłonione spośród 600 zgłoszeń przez 60 najlepszych ekspertów i praktyków. Wśród 111 wyróżnionych prac znalazły się oparte na podwójnym znaczeniu, symbolice i żartobliwym języku plakaty Vadyma Solowskiego, absolwenta Politechniki Warszawskiej. Ukończył on Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa, specjalność: Nuclear Power Engineering, a obecnie jest ilustratorem i dyrektorem artystycznym.

Podczas wystawy prezentowane są także m.in.: spersonalizowana nagroda dla sportowców tworzona w oparciu o dane zebrane przez aplikacje podczas ich aktywności sportowej, robot wspierający rozwój dzieci ze spektrum autyzmu czy krótkometrażowe prace młodych reżyserów i animatorów.

Organizatorami wystawy „MUST SEE” są Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz Klub Twórców Reklamy. Prace można oglądać do 24 lutego br., w godz. 7.00-21.00. Wstęp wolny.

Więcej informacji o przeglądzie i wystawie TUTAJ>>

Źródło i grafika: Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

Witold Gombrowicz