Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Praktyki w portalu Student.pl

Praktyki w portalu Student.pl

Portal Student.pl oferuje możliwość odbycie zdalnych praktyk zawodowych w ramach których przewidziane jest prowadzenie tematycznego bloga lub pisanie artykułów z dziedziny bliskiej ich autorom.

Poniżej zamieszczamy treść pisma jakie do naszej redakcji skierował portal Student.pl.

Interesujesz się fotografią? Uwielbiasz podróżować? Pasjonujesz się kinem? Piszesz wiersze? Ubóstwiasz czytać? Jesteś na bieżąco z nowinkami ze świata mody? Masz inne hobby? Podziel się z nami swoją pasją na portalu Student.pl. Zarażaj innych swoją pozytywną energią! U nas możesz pisać o tym, co Cię interesuje i w ten sposób swobodnie wyrażać samego siebie.

Nasz serwis został utworzony z myślą o społeczności studenckiej, która jest jedną z najważniejszych i najbardziej aktywnych grup społecznych. Pragniemy, aby portal stawał się wirtualnym centrum rozrywki oraz wiedzy, umożliwiając studentom nie tylko czerpanie informacji o zbliżających się koncertach i wydarzeniach kulturalnych, ale także dawał szansę zapoznania się z ofertami konkretnych uczelni oraz publikacjami naukowymi.

Praktyki polegają na prowadzeniu autorskiego bloga, na dowolnie wybrany przez studenta temat – wedle indywidualnych preferencji. Praktykanci piszą artykuły, felietony, relacje wywiady, których tematyka związana jest z szeroko rozumianym życiem studenckim.

Okres trwania praktyk zależy od indywidualnych potrzeb studentów. Portal oferuje indywidualne podejście, sympatyczną atmosferę współpracy, możliwość rozwoju oraz elastyczne godziny praktyk. Student sam organizuje swoją pracę.

Ta samodzielność oraz możliwość publikowania własnych tekstów, są niezwykle korzystne z punktu widzenia Twojej dalszej kariery zawodowej. Pozwoli Ci to rozwinąć warsztat oraz nauczy praktycznego wykorzystywania nabywanej w toku studiów wiedzy.

Serdecznie pozdrawiamy i zachęcamy do współpracy!

Redakcja Student.pl

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres: praktyki@student.pl.

CYTAT TYGODNIA

"

 

Prawdziwy przyjaciel to nie ten,
który odwala za ciebie całą robotę, lecz ten który uświadomi ci, że wszystko masz zrobić sam

 

 

Edward Stachura

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW