Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Rusza kolejna edycja konkursu StRuNa

Rusza kolejna edycja konkursu StRuNa

Po raz trzeci organizowany jest konkurs StRuNa (nazwa pochodzi od Studenckiego Ruchu Naukowego). Jego celem jest wyłonienie najlepszych projektów naukowych oraz nagrodzenie osób i instytucji, które przyczyniły się do ich realizacji.

W trzeciej edycji konkursu udział mogą wziąć koła naukowe i inne organizacje studenckie, które zrealizowały swoje projekty pomiędzy 1 października 2012 roku a 30 września 2013 roku. Nagrody zostaną wręczone w siedmiu kategoriach:

• Projekt Roku 2013
  • Koło Naukowe Roku 2013
  • Wyprawa Roku 2013
  • Publikacja Roku 2013
  • Konferencja Roku 2013
  • Opiekun Roku 2013
  • Mecenas Roku 2013

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularzy znajdujących się na stronie www.struna.edu.pl do 14 października 2013 roku, do godziny 23:59.

Konkurs jest częścią Programu StRuNa, który promuje ruch naukowy studentów oraz doktorantów. W jego ramach działa także ogólnopolska baza organizacji realizujących projekty naukowe dla studentów. Obecnie znajdują się w niej informacje o 5283 organizacjach i kołach.

Patronat nad programem StRuNa objęła prof. Barbara Kudrycka, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Tu maska maskę dręczy!
Zrzućcie maski!
Zwykłymi stańcie się ludźmi!

Witold Gombrowicz