Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Sukces pierwszej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla uczniów szkół średnich

Pierwsza edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla uczniów szkół średnich, realizowanego przez Wydział Inżynierii Produkcji i Zakład Technologii Poligraficznych, zakończyła się sukcesem. Kolejna edycja konkursu rusza 15 listopada 2017 roku.

Konkurs miał charakter trzyetapowy. Dwa pierwsze etapy odbyły się za pośrednictwem strony internetowej. Do rywalizacji przystąpiło ponad 800 uczniów z 44 szkół z całej Polski. Po przejściu dwóch etapów internetowych do finału dotarło 41 uczniów z 14 szkół technicznych, spośród których wyłoniono laureatów i finalistów z dziewięciu szkół.

Dziekan Wydziału Inżynierii Produkcji prof. dr hab. inż. Andrzej Kolasa; dr hab. inż. Jerzy Petriaszwili Kierownik Zakładu Technologii Poligraficznych; Prodziekan ds. studiów niestacjonarnych i anglojęzycznych dr hab. inż. Dawid Myszka, prof. Politechniki Warszawskiej/fot. Świat Poligrafii Professional

Laureaci i finaliści I-ego Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego uzyskali uprawnienia do przyjęcia na studia realizowane na kierunku Papiernictwo i Poligrafia Wydziału Inżynierii Produkcji poza procedurą.

Prodziekan ds. studiów niestacjonarnych i anglojęzycznych dr hab. inż. Dawid Myszka, prof. PW oraz dr inż. Marta Gajadhur gratulują zwycięzcom I Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla uczniów szkół średnich/fot. Adam Rogalski

Kolejna edycja konkursu rusza 15 listopada 2017 roku.

Więcej informacji TUTAJ>>

Źródło: WIP PW
Zdjęcie w zajawce: Świat Poligrafii Professional

Prawdziwy przyjaciel to nie ten,
który odwala za ciebie całą robotę, lecz ten który uświadomi ci, że wszystko masz zrobić sam

Edward Stachura

Nauka w oparach absurdu

Dni wolne od pracy w PW

19:00 - 24 Cze 06:00

Cze

Uroczystości promocji doktorskich i habilitacyjnych

Cze

Granty ERC - jak odnieść sukces?

Lip

Międzynarodowy Turniej Młodych Fizyków

08:00 - 12 Lip 18:00

Lip