Targi KONIK 2013

Podczas dwudniowych targów KONIK 2013 zaprezentowały się koła naukowe oraz organizacje studenckie Politechniki Warszawskiej. 

Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK 2013 odbyły się w dniach 15-16 października. Impreza ma na celu promowanie działalności naukowej, osiągnięć oraz prowadzonych projektów wśród studentów Politechniki Warszawskiej. Jest największym tego typu przedsięwzięciem na uczelni.

Koła i organizacje studenckie prezentowały na targach swoją działalność i zachęcały żaków do dołączenia w ich szeregi. Przygotowały one również wiele atrakcji i konkursów dla uczestników targów. Same również brały udział w rywalizacji o najlepsze stoisko targowe.

Tegoroczna impreza była dobrą okazją do zaprezentowania przez koła naukowe projektów, które zdobywają liczne nagrody w konkursach międzynarodowych. W Dużej Auli można było zobaczyć roboty, samochody, samoloty oraz ciekawe doświadczenia naukowe. Na stoisku przygotowanym przez media Politechniki Warszawskiej można było z kolei spróbować swoich sił przed radiowym mikrofonem.

W uroczystym otwarciu Targów Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK 2013 udział wziął prof. Władysław Wieczorek, Prorektor ds. Studenckich.

Na Politechnice Warszawskiej działa ponad 100 kół naukowych, które reprezentują nie tylko różne dziedziny nauki i techniki, ale także studenckie pasje, takie jak muzyka, czy fotografia.

Galerię zdjęć z tej imprezy prezentujemy TUTAJ.