Biuletyn PW / Studenci Doktoranci Absolwenci / Targi KONIK 2013

Targi KONIK 2013

Podczas dwudniowych targów KONIK 2013 zaprezentowały się koła naukowe oraz organizacje studenckie Politechniki Warszawskiej. 

Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK 2013 odbyły się w dniach 15-16 października. Impreza ma na celu promowanie działalności naukowej, osiągnięć oraz prowadzonych projektów wśród studentów Politechniki Warszawskiej. Jest największym tego typu przedsięwzięciem na uczelni.

Koła i organizacje studenckie prezentowały na targach swoją działalność i zachęcały żaków do dołączenia w ich szeregi. Przygotowały one również wiele atrakcji i konkursów dla uczestników targów. Same również brały udział w rywalizacji o najlepsze stoisko targowe.

Tegoroczna impreza była dobrą okazją do zaprezentowania przez koła naukowe projektów, które zdobywają liczne nagrody w konkursach międzynarodowych. W Dużej Auli można było zobaczyć roboty, samochody, samoloty oraz ciekawe doświadczenia naukowe. Na stoisku przygotowanym przez media Politechniki Warszawskiej można było z kolei spróbować swoich sił przed radiowym mikrofonem.

W uroczystym otwarciu Targów Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK 2013 udział wziął prof. Władysław Wieczorek, Prorektor ds. Studenckich.

Na Politechnice Warszawskiej działa ponad 100 kół naukowych, które reprezentują nie tylko różne dziedziny nauki i techniki, ale także studenckie pasje, takie jak muzyka, czy fotografia.

Galerię zdjęć z tej imprezy prezentujemy TUTAJ.

CYTAT TYGODNIA

"

 

Mierz siłę na zamiary,
Nie zamiar podług sił!…

 

 

Adam Mickiewicz

"

KONTAKT

Biuletyn Politechniki Warszawskiej

Pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa

Tel. 22 234 71 71, 22 234 71 81

Biuro Rektora Politechniki Warszawskiej

www.biurorektora.pw.edu.pl

REDAKCJA

Biuletyn Politechniki Warszawskiej
Wydawnictwo elektroniczne skierowane do społeczności Uczelni redagowane przez Biuro Rektora.

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń!

Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów

Redakcja Biuletynu Politechniki Warszawskiej

MNiSW